Neden Doğal Ahşap Mobilya Almalısınız?

Teknolojinin ve modanın yönlendirdiği herkes gibi evinizi döşerken çağdaş metal ve plastik karışımı eşyalar ile evinizi donatmak her ne kadar cazip görünse de mantıklı olmayacaktır.

Doğal ahşap ile yapılmış mobilyalar sanayi mobilyası diye tabir edilen mobilyalara göre daha maliyetli olsa bile birçok açıdan çok daha fazla avantajlıdır.

Doğal Ahşap Güzeldir.

Ahşap mobilyaların güzelliği doğallığından gelmektedir. Her ahşap parçanın kendine ait bir güzelliği ve dokusu vardır ve bu dokular ve doğallık güzelce harmanlanırsa doğal görünümlü estetik ve gerçek doğal güzellik barındıran mobilyalar ortaya çıkacaktır.

Doğal Ahşap Uzun Ömürlüdür

Yüzyılı tamamlamış doğal ahşap mobilya görebilirsiniz ama fabrikasyon özel tasarım dekor edilmiş mobilyaların en uzun ömürlüsü yarım asırı yani elli yılı görememektedir. Tabiburada doğal ahşabı işlerken doğru işlemeli ve ömrünü uzatacak koruyucu önlemleri de doğru şekilde almalısınız.

Doğal Konfor Sunar.

Bazen yumuşaklık konfor ve rahatlık anlamına gelmeyecektir. Doğanın kendisi kadar konforu ve doğal rahatlığı bir arada sunacak bir teknoloji ürünü yoktur diyebiliriz. Doğru ahşaplar doğru ellerde ve doğru işçilikle en konforlu mobilyalara dönüşecektir.

Gerçek Ekonomik Mobilyadır.

Fabrikasyon ürünlere göre biraz pahalı olabilir ama uzun ömürlü olması dayanıklı olması, doğal olması gibi faktörleri bir araya getirip analiz edecek olursak doğal ahşap mobilyalar aslında en uygun mobilyalardır diyebiliriz.

Aslında başka birçok sebep de sayabiliriz ama en önemli sebep doğanın doğallığını yaşam alanıza sunuyor olması diyebiliriz.

Doğal ahşap mobilya modellerini, üretim süreçlerini ham hallerini ve ortaya çıkan ürünleri ve hatta ilk günlerde bile ürettiğimiz ürünlerin ilk günkü gibi görünen hallerini görmek için sizleri Selim Kaya Mobilya Masko Mağazasına bekliyoruz.