Kişiye Özel Doğal Ahşap Masa İmalatı

Doğal ahşap mobilya üretimi ve istenilen dekorasyona göre de tasarımını yapan Selim Kaya olarak bu alanda çok iddalı ahşap mobilya tasarımları sunuyoruz.

Ahşabın doğal halini işleyip, doğal görüntüsünü koruyarak en yaratıcı görünüme sahip doğal ahşap masaları tasarlıyor ve bu tasarladığımız masaları uzun yıllar kullanın diye tüm dayanıklılık testlerinden geçiriyoruz.

Her doğal ahşap masa bir birinden farklıdır.

Daha önce yaptğımız bir ürünü veya fotoğrafını gördüğünüzde bu doğal ahşap masa'nın birebir aynısından istiyorum dediğinizde size maalesef olumlu cevap veremeyiz. Aslında bu olumsuz cevapçok güzel bir kurgudan dolayı.

Doğal ahşap masalar fabrikasyon masalar gibi doğallığı bolulmuş standartlaştırılmış malzemelerden değil tamamen ahşap ve kütükten imal edilmektedir. Ve kütüğün , ahşabın doğal dokusu, desenleri, kenar özellikleri, damarları da tamamen kendine özel olduğundan her ürettiğimiz masanın görüntüsüde kendine özeldir.

Sizde doğal ahşaptan yaptığımız ürünlerimi görmek ve kendi tarzınızı yansıtacak doğal ahşapları seçmek için mağazamıza gelebilir mobilyalarımınızın ve sitediğiniz takdirde kendi mobilyalarınızın üretim sürecini yerinde görmek için imalarhanemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.